34. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi 20-23 Ekim 2018

34. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi 20-23 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşmiştir. Katılım sayısı ve yüksek kalitedeki bilimsel içeriği ile ulusal ve uluslararası düzeyde önde gelen bilimsel kongrelerden biri olan Türk Kardiyoloji Kongresinin zengin içeriği, tüm katılımcıları doyurucu bir bilimsel program halinde sunulması amaçlanmıştır. Bu yıl daha da güçlenen kongre TTB tarafından kredilendirilmiştir. Geçen … devami..

24 Kasım 2018 Haber&Etkinlik

İleri Ekokardiyografi Kursu – I

Göğüs Kalp Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği tarafından, 24 – 25 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul Koç Üniversitesi Hastanesi –  Koç İleri Düzey Eğitim ve Simülasyon Merkezinde, intraoperatif  transözefageal ve transtorasik ekokardiyografi uygulamalarını içeren İleri Ekokardiyografi Kursu – I düzenlenecektir.    PENTA Elektronik Medikal Sistemler A.Ş. olarak, GE Healthcare  Ultrasonografi Sistemleri ile koşulsuz eğitime destek verdiğimiz kursta, … devami..

24 Kasım 2018 Haber&Etkinlik

35. Ulusal Gastroenteroloji Haftası

Türk Gastroenteroloji Derneği tarafından düzenlenecek 35. Ulusal Gastroenteroloji Haftası; 21 – 25 Kasım 2018 tarihleri arasında Regnum Carya Golf & SPA Resort Hotel Antalya’da gerçekleştirilecektir. PENTA Elektronik Medikal Sistemler A.Ş. olarak, GE Healthcare Ultrasonografi Sistemleri ile hem Ultrason kurslarına destek verecek hem de standımızda siz değerli katılımcıları bekliyor olacağız… devami..

24 Kasım 2018 Haber&Etkinlik

TURKRAD 2018 (39. Ulusal Radyoloji Kongresi)

PENTA Medikal olarak,  GE Invenia ABUS Otomatik Meme Ultrasonu cihazının TURKRAD 2018 (39. Ulusal Radyoloji Kongresi ) kapsamında; 8 Kasım 2018 Perşembe günü  Prof. Dr. Erkin Arıbal başkanlığında (Acıbadem Üniversitesi Radyoloji Anabilim Dalı) “Invenia ABUS Otomatik Meme Ultrason Sistemi Çalıştayı” düzenleyeceğiz. ABUS Workstationlar ile hasta vakaları üzerinde pratik (hands-on) yapılacaktır.  Katılım ücretsiz olup, kontenjanlar ile sınırlıdır. Kayıt yaptırarak, katılacağınız oturumu ve iletişim bilgilerinizi göndermenizi rica ederiz. &nbs… devami..

22 Ekim 2018 Haber&Etkinlik

Göğüs Kalp Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği Ekokardiyografi Eğitimi

Göğüs Kalp Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği tarafından, 29 – 30 Eylül 2018 tarihlerinde İstanbul’da, intraoperatif  transözefageal ve transtorasik ekokardiyografi uygulamalarını içeren Temel Ekokardiyografi Kursu düzenlenecektir.      PENTA Elektronik Medikal Sistemler A.Ş. olarak, GE Healthcare  Ultrasonografi Sistemleri ile koşulsuz eğitime destek verdiğimiz kursta, sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız… devami..

24 Eylül 2018 Haber&Etkinlik

Invenia ABUS Acıbadem Hastaneler Grubu’nda.

Türkiye’de hastanecilik sektöründe öncü ve yenilikçi teknolojileri yakından takip ederek, hastalarının hizmetine sunan Acıbadem Hastaneler Grubu’nun Altunizade Hastanesi’nde Invenia ABUS (Otomatik Meme Ultrasonu Sistemi) kullanılmaya başlanmıştır. Invenia ABUS sistemi ,Türkiye’de ilk defa Acıbadem Altunizade Hastanesi Meme Radyolojisi Bölümü’ne kurulmuştur. https://www.acibadem.com.tr/danisma/ozellikli-merkezler-medikal-cihazlar/otomatik-meme-ultrasonu-ABUS  Invenia ABUS sistemi (Otomatik Meme Ultrasonu Sistemi) , ABD’de meme kanseri taraması için yoğun meme … devami..

13 Mart 2018 Haber&Etkinlik