9. Sağlıkta Ortak Çözümler Toplantıları: 19-23 Nisan 2018

  19-23 Nisan tarihleri arasında Antalya, Sueno Deluxe Hotel’de gerçekleştirilecek olan 9. Sağlıkta Ortak Çözümler Toplantılarında ve OHSAD kurultayında , geleceği şekillendirmek için bizler de varız. A102 no’lu stand alanında GE Türkiye Sağlık ile birlikte yer alacağız. FibroScan’li yeni LS8 XDClear 2.0 cihazımız ile stand alanında sizlerle buluşmayı bekliyoruz.   &nbs… devami..

9 Nisan 2018 Haber&Etkinlik

19. Ulusal Yoğun Bakım Kongresi; 19 – 22 Nisan 2018

Türk Yoğun Bakım Derneği’nin 40. kuruluş yılında düzenlenecek 19. Ulusal Yoğun Bakım Kongresi; 19 – 22 Nisan 2018 tarihleri arasında Belek Titanic Deluxe Otel’de gerçekleştirilecektir. PENTA Elektronik Medikal Sistemler A.Ş. olarak, GE Healthcare Ultrasonografi Sistemleri ile standımızda siz değerli katılımcıları bekliyor olacağız.     &nbs… devami..

4 Nisan 2018 Haber&Etkinlik

İstanbul FNH İleri Ekokardiyografi Kursu 17 Mart 2018

TKD, Kardiyak Görüntüleme Çalışma Grubu “İleri Ekokardiyografi Kursu”  17 Mart 2018 Cumartesi günü İstanbul Florance Nightingale Hastanesi’nde gerçekleştirecektir. Penta Elektronik Medikal Sistemler A.Ş. olarak ; 30 adet EPPC workstation ile koşulsuz eğitime destek verdiğimiz hands-on çalışmasında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız… devami..

13 Mart 2018 Haber&Etkinlik

Invenia ABUS Acıbadem Hastaneler Grubu’nda.

Türkiye’de hastanecilik sektöründe öncü ve yenilikçi teknolojileri yakından takip ederek, hastalarının hizmetine sunan Acıbadem Hastaneler Grubu’nun Altunizade Hastanesi’nde Invenia ABUS (Otomatik Meme Ultrasonu Sistemi) kullanılmaya başlanmıştır. Invenia ABUS sistemi ,Türkiye’de ilk defa Acıbadem Altunizade Hastanesi Meme Radyolojisi Bölümü’ne kurulmuştur. https://www.acibadem.com.tr/danisma/ozellikli-merkezler-medikal-cihazlar/otomatik-meme-ultrasonu-ABUS  Invenia ABUS sistemi (Otomatik Meme Ultrasonu Sistemi) , ABD’de meme kanseri taraması için yoğun meme … devami..

13 Mart 2018 Haber&Etkinlik

TURK-MUS-III, 22-24 Şubat 2018, Ankara

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Romatoloji, Radyoloji, Nöroloji, Spor Hekimliği, Anesteziyoloji  Geriatri, Ortopedi, Pediyatrik Nöroloji, Pediatrik Romatoloji, Acil Tıp  ve Dermatoloji gibi 12 farklı branşı bir araya getiren Multidisipliner Ultrasonografi Sempozyumu‘nun üçüncüsü TURK – MUS – III, 22 – 24 Şubat 2018 tarihleri arasında Ankara Sheraton Otel ‘de gerçekleştirildi. PENTA Elektronik Medikal Sistemler A.Ş. olarak, GE Healthcare Ultrasonografi … devami..

21 Şubat 2018 Haber&Etkinlik

1st European Day of Regional Anaesthesia (1. Avrupa Rejyonal Anestezi Günü), 27 Ocak 2018, ANKARA

Avrupa Rejyonal Anestezi Derneği (ESRA) önderliğinde ve Rejyonal Anestezi Derneği (RAD) katkıları ile 1. Avrupa Rejyonal Anestezi Günü (ESRA Day) organize edilmiştir. Aynı gün aynı program ile 20’den fazla Avrupa Kentinde ilki gerçekleştirilen organizasyonun Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde gerçekleştirilen kursuna PENTA, Ultrasonografi Sistemleri ile destek verdi. Avrupa şehirleri ile aynı gün, Rejyonal Anestezi ve Ultrason kullanımı ile ilgili … devami..

10 Şubat 2018 Haber&Etkinlik

EAGM VENUE Lansmanı, 6-7 KASIM 2017 – İstanbul

Yeni VENUE sisteminin tanıtımı 6-7 Kasım tarihleri arasında Güney Afrika Cape Town’dan  Dr. Hein Lamprecht’in sunumu ile İstanbul’da gerçekleştirildi. Dr. Lamprecht SHOCK Yönetimi konusunda Venue’nun yeni yardımcı otomatik yazılım özelliklerini (Auto VTI, Auto IVC, Auto  B Lines ) uygulamalı olarak katılımcılara gösterdi. Yerli ve yabancı hekimlerin katılımı ile gerçekleşen lansmanda yeni VENUE tasarmı, ergonomisi ve … devami..

6 Kasım 2017 Haber&Etkinlik