EchoPAC

Genel Bilgi

EchoPAC

EchoPAC Klinik İş İstasyonu Yazılımı

EchoPAC ile iş akışınızı ultrason laboratuarınızın ihtiyaçlarına göre özelleştirin.

Size uygun iş akışı.

Çok boyutlu analizler dahil tüm post proses işlemlerinizi, ultrason sisteminizde elde ettiğiniz ve görüntülediğiniz görüntülerle aynı mükemmel kaliteye sahip görüntüler üzerinde, çevrimdışı olarak gerçekleştirin. Bir eko incelemesinin ne zaman ve nerede erişilebilir olacağına, inceleneceğine ve finalize edileceğine, zaman planı ihtiyaçlarınıza ve ekibinizin uzmanlığına dayalı olarak karar vererek iş akışınızı optimize etmeye yardımcı olun.

Bu, sisteminizde ek incelemeler için yer açılmasına yardımcı olarak daha verimli iş akışı, daha yüksek hasta hacmi ve daha fazla verimlilik sağlayabilir.

Verimlilikte üstünlük sağlayın.

EchoPAC, Vivid ultrason sisteminde veri yakalama noktasından gelen "ham verileri" kullanarak, daha verimli iş akışına ve yüksek üretkenliğe ulaşmanıza yardımcı olur. Yenilikçi yazılımımız, analizlerinizin ve iş yükünüzün daha büyük bir bölümünü ultrason sisteminizden iş istasyonunuza taşımanıza olanak tanıyarak iş akışı ve verimlilik avantajları sağlar.

Gelişmiş analiz teknolojileri klinik güveninizi yükseltmenize yardımcı olur.

EchoPAC iş istasyonu, gelişmiş kantitatif analiz araçları sağlar:

 • Hızlı mitral kapak kantifikasyonu için MV değerlendirmesi
 • Gelişmiş 4D Analiz ve Araç Kiti
 • 4D Auto LVQ
 • 4D LV Mass
 • 4D Strain
 • AFI: Otomatik Fonksiyon Görüntüleme
 • Deformasyonu ve Deformasyon oranını görüntüleme
 • Doku Hızı Görüntüleme
 • Doku İzleme
 • Doku Senkronizasyonu Görüntüleme
 • Eko ve Vasküler raporlama

Bu araçlar, tanı güveninizi yükseltmeye yardımcı olmak için kardiyovasküler bilgi sağlar.

TruScan ile, ultrason verileriniz dijital olarak alınır ve bütünlüğünün korunması için ham halde depolanır. Elde edilen saf görüntüler, orijinal görüntü kalitesinden hiçbir şey kaybetmeden, herhangi bir zamanda ultrason sisteminden veya iş istasyonundan görüntülenebilir, ölçülebilir, optimize edilebilir ve analiz edilebilir

Teknik Doküman & Görseller

EchoPAC

Linkler & İlgili Ürünler

 ©2014 - Penta Elektronik Medikal Sistemler A.Ş.

Penta Tıbbi Cihazlar 

www.pentamedikal.com

 

Ankara Ofis
Güzeltepe Mah. Fuar Cad.
Alper-2 İş Merkezi No: 5/3
Y. Ayrancı / ANKARA
Tel: 0 (312) 440 52 92 
Faks: 0 (312) 441 66 30

İstanbul Ofis
Kasap Sok. Özden Apt.
No: 15-A 34394
Esentepe / İSTANBUL
Tel: 0 (212) 213 03 43
Faks: 0 (212) 212 35 34 

 

 

When 10 years' worth of labor peace came to the NFL in 2011, so did a massive change in the rules governing practice – during the season, the offseason and, most especially, in training camps. Lengthy double sessions, the dreaded by players two-a-days, became a shorter session and a walkthrough.Hitting anywhere outside the games themselves was minimized. Willie Snead Jerseys Days off during camp were required. Perhaps as worrisome to coaching staffs, not to mention players on the roster bubble, was a significant decrease in teaching time.Unless the collective bargaining agreement is opened before it expires after the 2020 season, none of that will change. And the complaints will remain."Some of the things, that you can't put a player in front of a player in the offseason even with Mark Ingram Jerseys a pad on," Cowboys linebackers coach Matt Eberflus said of one major problem. "That to me is restrictive because you have to use managers and those types of things. The rules are the rules and we abide by the rules. But I think that at times can be a little bit restrictive."So does Falcons guard Ben Garland, to a degree. Michael Thomas Jerseys "I think it depends on who you are," the veteran of three NFL seasons said. "If you are a guy who is really young and a free agent and doesn't have a lot of reps, it is really tough for you because it really limits your reps and your Kenny Vaccaro Jerseys experience."If you're an older guy, a vet like Alex Mack and Andy Levitre who have played a lot of years and you can just come out here and get these nice, crisp, hard and fast reps, I think it's very beneficial."That'd be tough as a rookie free agent to come in here and only get a few snaps to show yourself."Where coaches would run and rerun plays that didn't look right in the pre-2011 training camps, they now must turn to film study, videos, photos and other teaching methods in many cases. Some of the great strategists of the game, from Pete Carroll in Seattle to John Harbaugh in Baltimore, have become educators at OTAs, Drew Brees Jerseys minicamps and during the summer.Having veterans who have been on the same team for a while is a major boost to the coaches.