Vivid E9 XD Clear

Genel Bilgi

Vivid E9 XD Clear

 

Vivid E9 XDclear

Günlük rutin görüntüleme için çekimden navigasyona, kantifikasyondan arşivlemeye kadar olağanüstü özellikler.

İster TTE'de, ister TEE'de, tüm kalbi bir atımda avucunuzun içine alın. Bir kapakçığı veya tüm ventrikülü mükemmel görüntü kalitesi ile şekillendirin. Ve görüntü ediniminden navigasyona, sayısallaştırmaya ve arşivlemeye kadar rutin günlük 4D görüntülemede karşılatığınız bariyerleri paramparça edin.

Vivid E9, GE Healthcare'in ergonomiden görüntü çekimine, veri yönetiminden arşivlemeye kadar 4D görüntüleme için özel olarak geliştilmiş ilk kardiyovasküler ultrason sistemidir. İş akışınızı düzenlemeye, verimliliğinizi arttırmaya ve güvenli tanılama için ihtiyaç duyduğunuz verileri sağlamaya yardımcı araçlar sunar. Ayrıca aynı güç, hassasiyet ve becerileiyle sıradışı 2D görüntüleme sunar.

Ham Veri Formatı

Vivid ürün serisi, verilerini her zaman özel bir ham veri formatında alır ve depolar; bu da hem yerleşik hem de işlem sonrası postproses özelliklerine olanak sağlar. Bu esnek ve yenilikçi format ve tarama öncesi dönüştürülmüş verilerin depolanması, yüksek klink değere sahip faydalı uygulamaların gerçekleştirlmesine olanak tanımaktadır.

Bu sayede, veri işleme zincirindeki tim adımlar için ilave gelişmiş algoritmalar gerçekleştirme yeteneği artarak XDclear özellikli Vivid E9'un kullanıma sunulmasıyla zirveye ulaşmıştır.

Olağanüstü Görüntü Kalitesi

Net görüntüleme. Odaklanmış iş akışı. Net kantifikasyon. Vivid E9 rutin 2D incelemeleriniz kısaltır.

2D görüntü kalitesi- GE'nin tescilli XDclear teknolojisiyle tasarlanmış M5Sc probu, mükemmel endokardiyal netlik ve doku sunar. UD Clarity ve HD görütnüleme gibi kontrollerle, geniş bir hasta grubunda net kapakçıklar ve sınırlar sağlamaya yardımcı olur.

Pediatri ve Fetal Kalp

XDclear teknolojisi geniş bir pediatrik ve neonatal hasta yelpazesinde, hızlı bir şekilde ve minimum sistem ayarlamasıyla görüntü almanıza yardımcı olur. XDclear problarla derin anatomiyi netlikten ödün vermeden görüntüleyebilirsiniz.

İki özel pediatrik prob 6S-D ve 12S-D, yenidoğanlardan 16-18kg ağırlığındaki çocuklara kadar uzanan bir hasta grubunu kapsar.

4D Görüntülemede Olağanüstü İş Akışı

Vivid E9, 4D görüntülemenin 2D görüntüleme kadar kolay olmasına yardımcı olur.

4D görüntüleme size 4CH, 2CH, APLAX v.b. görüntüleri görüntülemek için "tek-dokunuşlu" seçenekler temin eder. Hızlı bir uyarlamadan sonra, tam hacimli kazanç veri setini alır ve istediğiniz görüntüyü derhal sunmak için bir tuşa tek dokunuşta hacmi otomatik olarak işler.

Girişimsel

GE, ekokardiyografi dışı uzmanlarla iletişimi geliştirmek için Depth Illumination özelliğini bu platformda standart hale getirmiştir. Yeni derinlik renk haritası, objelerin hayali bir ışık kaynağıyla aydınlatıldığı durumlarda derinlik/uzaklık algısını iyileştiren bir gölge oluşturarak görüntülemeye yardımcı olur. Bu, girişimsel bir cihazr/kateter için son derece faydalı olabilir.

 

Linkler & İlgili Ürünler

 ©2014 - Penta Elektronik Medikal Sistemler A.Ş.

Penta Tıbbi Cihazlar 

www.pentamedikal.com

 

Ankara Ofis
Güzeltepe Mah. Fuar Cad.
Alper-2 İş Merkezi No: 5/3
Y. Ayrancı / ANKARA
Tel: 0 (312) 440 52 92 
Faks: 0 (312) 441 66 30

İstanbul Ofis
Kasap Sok. Özden Apt.
No: 15-A 34394
Esentepe / İSTANBUL
Tel: 0 (212) 213 03 43
Faks: 0 (212) 212 35 34 

 

 

When 10 years' worth of labor peace came to the NFL in 2011, so did a massive change in the rules governing practice – during the season, the offseason and, most especially, in training camps. Lengthy double sessions, the dreaded by players two-a-days, became a shorter session and a walkthrough.Hitting anywhere outside the games themselves was minimized. Willie Snead Jerseys Days off during camp were required. Perhaps as worrisome to coaching staffs, not to mention players on the roster bubble, was a significant decrease in teaching time.Unless the collective bargaining agreement is opened before it expires after the 2020 season, none of that will change. And the complaints will remain."Some of the things, that you can't put a player in front of a player in the offseason even with Mark Ingram Jerseys a pad on," Cowboys linebackers coach Matt Eberflus said of one major problem. "That to me is restrictive because you have to use managers and those types of things. The rules are the rules and we abide by the rules. But I think that at times can be a little bit restrictive."So does Falcons guard Ben Garland, to a degree. Michael Thomas Jerseys "I think it depends on who you are," the veteran of three NFL seasons said. "If you are a guy who is really young and a free agent and doesn't have a lot of reps, it is really tough for you because it really limits your reps and your Kenny Vaccaro Jerseys experience."If you're an older guy, a vet like Alex Mack and Andy Levitre who have played a lot of years and you can just come out here and get these nice, crisp, hard and fast reps, I think it's very beneficial."That'd be tough as a rookie free agent to come in here and only get a few snaps to show yourself."Where coaches would run and rerun plays that didn't look right in the pre-2011 training camps, they now must turn to film study, videos, photos and other teaching methods in many cases. Some of the great strategists of the game, from Pete Carroll in Seattle to John Harbaugh in Baltimore, have become educators at OTAs, Drew Brees Jerseys minicamps and during the summer.Having veterans who have been on the same team for a while is a major boost to the coaches.