Vivid S70

Genel Bilgi

Vivid S70

 

Vivid S70

Departmanınızı teknoloji eğrisinin önüne geçirin

Vivid S70; tanı konulamayan muayenelerin azaltılmasına ve ortak bakımın geliştirlmesine yardımcı olmak için kardiyovasküler ultrasonu yükseklere taşıyan 4D TEE yeterliliğine sahip, portatif ve sağlam bir sistemdir.

Vivid ürün grubunun kanıtlanmış genişliği ve performansı ile cSound güçlü, yazılım temelli ışın oluşturucu ile görüntüyü yeniden yapılandıran platformu birleştirmek suretiyle, Vivid S70 ultrasonu tamamen yeni bir seviyeye taşımaktadır - mükemmel görüntü kalitesini kardiyak servislerde olduğu gibi ortak servislere de uygun bir fiyat ile taşımaktadır.

Birçok konvansiyonel tarayıcı ile karşılaştırıldığında, sistem daha fazla bilgiyi göz önüne çıkarıp, verimli ve güvenli tanıyı destekleyen birçok kantifikasyon aracına ve iş akış geliştirimine olanak sağlarken, çok geniş bir hasta yelpazesinde tutarlı verilere ulaşmaktadır.

Vivid S70'in cSound performansı ile hasta bakımı seviyesi birçok yinden artmaktadır.

  • 2D olarak mükemmel görselleştirme kalitesi, renkli akış ve 4D formatlar
  • Mükemmel uzaysal çözünürlük ve detaylar
  • LV ve MV'nin otomatik kantifikasyonu da dahil olmak üzere yeni imkanlar

Üstün 2D TTE

Vivid S70 çok çeşitli hastalardan- tarama işlemini zorlaştıran vücut tiplerine ve koşullarına sahip olanlardan bile- ölçülebilir bilgiler sağlamaktadır. GE'nin yeni görüntüleme platformu XDclear prob teknolojisi ile probdaki her kanaldan veri yakalanmaktadır.

Üstün 4D TEE

4D TEE eko laboratuvarında, kateter laboratuvarında ve ameliyathanede basit, hızlı ve net görüntüleme için kolaylıkla kullanılır.

Sayısallaştırma

Vivid S70 ile yapılan sayısallaştırmanın tüm amacı uzmanların kardivasküler problemleri değerlendirmesine ve ele almasına yardımcı olmaktır. İşinizi desteklemek için eksiksiz basit, kullanımı kolay araçlar setine sahiptir.

Teknik Doküman & Görseller

Linkler & İlgili Ürünler

 ©2014 - Penta Elektronik Medikal Sistemler A.Ş.

Penta Tıbbi Cihazlar 

www.pentamedikal.com

 

Ankara Ofis
Güzeltepe Mah. Fuar Cad.
Alper-2 İş Merkezi No: 5/3
Y. Ayrancı / ANKARA
Tel: 0 (312) 440 52 92 
Faks: 0 (312) 441 66 30

İstanbul Ofis
Kasap Sok. Özden Apt.
No: 15-A 34394
Esentepe / İSTANBUL
Tel: 0 (212) 213 03 43
Faks: 0 (212) 212 35 34 

 

 

When 10 years' worth of labor peace came to the NFL in 2011, so did a massive change in the rules governing practice – during the season, the offseason and, most especially, in training camps. Lengthy double sessions, the dreaded by players two-a-days, became a shorter session and a walkthrough.Hitting anywhere outside the games themselves was minimized. Willie Snead Jerseys Days off during camp were required. Perhaps as worrisome to coaching staffs, not to mention players on the roster bubble, was a significant decrease in teaching time.Unless the collective bargaining agreement is opened before it expires after the 2020 season, none of that will change. And the complaints will remain."Some of the things, that you can't put a player in front of a player in the offseason even with Mark Ingram Jerseys a pad on," Cowboys linebackers coach Matt Eberflus said of one major problem. "That to me is restrictive because you have to use managers and those types of things. The rules are the rules and we abide by the rules. But I think that at times can be a little bit restrictive."So does Falcons guard Ben Garland, to a degree. Michael Thomas Jerseys "I think it depends on who you are," the veteran of three NFL seasons said. "If you are a guy who is really young and a free agent and doesn't have a lot of reps, it is really tough for you because it really limits your reps and your Kenny Vaccaro Jerseys experience."If you're an older guy, a vet like Alex Mack and Andy Levitre who have played a lot of years and you can just come out here and get these nice, crisp, hard and fast reps, I think it's very beneficial."That'd be tough as a rookie free agent to come in here and only get a few snaps to show yourself."Where coaches would run and rerun plays that didn't look right in the pre-2011 training camps, they now must turn to film study, videos, photos and other teaching methods in many cases. Some of the great strategists of the game, from Pete Carroll in Seattle to John Harbaugh in Baltimore, have become educators at OTAs, Drew Brees Jerseys minicamps and during the summer.Having veterans who have been on the same team for a while is a major boost to the coaches.