Yapay Zeka temelli karar destek yazılımı -KOIOS DS BREAST- Webcast

5 Mayıs Saat 17.00 ‘de, Yapay Zeka (AI) ve Meme Görüntüleme ile ilgili yapılacak Sanal Konferansta, Dünya’daki ilk ve tek  Meme Ultrasonografisi görüntüleri üzerinden BI-RADS skorlaması için kullanılan, FDA ve CE onaylı Yapay Zeka temelli karar destek yazılımı KOIOS DS BREAST anlatılacaktır. Detaylı program ve kayıt için:  “https://www.auntminnie.com/index.aspx?sec=prp&sub=def&lcid=1FD60D688075B4FC&pno… devami..

21 Nisan 2021 Haber&Etkinlik

Prof. Laszlo Tabar ile Sohbetler – CANLI Web Seminer Daveti

Bu canlı, aylık global web yayını serisi, konuyla yakından ilgilenen meme görüntüleme uzmanları içindir. Prof. Tabár, alanıyla ilgili konferanslar verecek, çok modaliteli klinik vaka çalışmalarını inceleyecek ve sorularınızı gerçek zamanlı olarak yanıtlayacaktır. Profesör Laszlo Tabár, vizyon sahibi bir hekim, araştırmacı ve mükemmel bir eğitimcidir. Dünyayı meme kanseri taramasıyla tanıştırmıştır ve erken kanser tanısının faydalarını savunmaya … devami..

22 Eylül 2020 Haber&Etkinlik

4. TATD Kurs Günleri Kongresi – 12-15 Mart 2020

Türkiye Acil Tıp Derneği tarafından düzenlenen “4. TATD Kurs Günleri Kongresi” 12- 15 Mart 2020 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi. PENTA Elektronik Medikal Sistemler A.Ş. olarak, GE Healthcare Ultrasonografi Sistemleri ile kongre kapsamında 4 gün boyunca düzenlenen ultrason kurslarına destek verdik. Katılım ve ilginin yüksek olduğu kurslarda, ultrasonografi sistemlerimiz katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. http://tatdkursgunleri.org… devami..

5 Mart 2020 Haber&Etkinlik

3. Avrupa Rejyonal Anestezi Günü (3rd ESRA DAY) – 25 Ocak 2020

Avrupa Rejyonal Anestezi Derneği (ESRA) önderliğinde ve Rejyonal Anestezi Derneği (RAD) katkıları ile “3. Avrupa Rejyonal Anestezi Günü (ESRA Day)” gerçekleşti. Aynı gün, aynı program ile 30’dan fazla Avrupa kentinde düzenlenen ESRA DAY 100’den fazla katılımcı ile Ankara ve İstanbul’da başarıyla tamamlandı. https://rad.org.tr/haberler/3-rejyonal-anestezi-gunu-basariyla-tamamlandi… devami..

13 Ocak 2020 Haber&Etkinlik