LEAD(Logiq Experts Academy Days) 13-14 Ekim 2023

Dr Stefano Spiezia ve Dr Horia Stefanescu’nun katkılarıyla 13-14 Ekim 2023 tarihlerinde İstanbul’da LEAD (Logiq Experts Academy Days) kursu düzenlenmiştir. Karaciğer Görüntülemede Multi-Parametric Ultrason ile Tiroid nodül ve lezyonları için girişimsel işlemlere yönelik konuların teorik ve pratik olarak uygulandığı LEAD Expert etkinliğine göstermiş olduğu ilgiden ötürü tüm değerli katılımcılara teşekkür ederiz… devami..

1 Kasım 2023 Haber&Etkinlik

TURKRAD 2022 – 43. Ulusal Radyoloji Kongresi – LOGIQ FORTIS Lansmanı

LOGIQ Ailesi’nin en yeni üyesi FORTIS’in Türkiye Lansmanı, Antalya Belek Titanik Deluxe Otel’de, 43. Ulusal Radyoloji Kongresi’nde gerçekleşti. Katılımcılar kongre süresince  LOGIQ FORTISTM  yeni özelliklerini ürün uzmanlarımızdan  dinleyip, uygulamalı olarak deneyimleme fırsatını buldular. Tüm katılımcılara yeni ürüne göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.   &nbs… devami..

12 Kasım 2022 Haber&Etkinlik

Yapay Zeka temelli karar destek yazılımı -KOIOS DS BREAST- Webcast

5 Mayıs Saat 17.00 ‘de, Yapay Zeka (AI) ve Meme Görüntüleme ile ilgili yapılacak Sanal Konferansta, Dünya’daki ilk ve tek  Meme Ultrasonografisi görüntüleri üzerinden BI-RADS skorlaması için kullanılan, FDA ve CE onaylı Yapay Zeka temelli karar destek yazılımı KOIOS DS BREAST anlatılacaktır. Detaylı program ve kayıt için:  “https://www.auntminnie.com/index.aspx?sec=prp&sub=def&lcid=1FD60D688075B4FC&pno… devami..

21 Nisan 2021 Haber&Etkinlik